Театр «Воскресіння»


Україна, Львівська область, Львів, пл. Генерала Григоренка, 5


Останнє оновлення інформації: 26 квітня 2016 р.

Львівський академічний театр «Воскресіння»: гарний настрій гарантовано

Львівський академічний театр «Воскресіння» виник у 1990 році за ініціативи режисера Ярослава Федоришина та групи молодих митців з різних куточків України. Перші вистави театру відбулися в кабінеті головного лікаря Першої клінічної лікарні. 21 вересня 1990 року театр отримав статус театру-студії, а вже у 1993 році він став державним.

За короткий час театр здобув широку популярність і прихильність публіки та театральної критики. У 1992 році на базі театру був заснований Міжнародний театральний фестиваль «Золотий лев», який відбувається кожні два роки і на який з’їжджаються театри зі всієї Європи. Сам театр «Воскресіння» також дуже активно займається гастрольною діяльністю. А його візитною карткою у цілому світі є вуличні вистави на ходулях: «Вишневий сад», «Зустріти Просперо», «Глорія»…

У Львові в репертуарі театру найбільше легких комедій, сюжети і теми в яких викликають бурхливий сміх публіки та гарний настрій на увесь вечір. Якщо Вам захотілось від душі посміятись над анекдотичними сюжетами – то Вам точно сюди.

Театр «Воскресіння»

+38 (032) 261 63 10